QUICK CONTACT

Petmosfer ile Can Dostlara Yeni Bir Atmosfer!

Petmosfer ile Can Dostlara Yeni Bir Atmosfer!

Petmosfer ile Can Dostlara Yeni Bir Atmosfer!

Veterinerlere, hayvan barınaklarına, petshoplara ve derneklere hızlıca ulaşmayı sağlayan petmosfer.com ile can dostlarımız hayvanlarımızı ilgilendiren tüm adresler bir tık ötede.

Pet Shopların, veterinerlerin, hayvan barınaklarının ve derneklerin iletişim bilgilerine aynı platformdan ulaşmayı sağlayan petmosfer.com kullanıcı dostu özellikleriyle dikkat çekiyor.

2014 Ocak ayında yayın hayatına başlayan petmosfer.com, can dostlarımız hayvanlarımızı ilgilendiren tüm kurum ve kuruluşlara hızlıca ulaşmayı sağlıyor. Pet shopların, veterinerlerin, hayvan barınaklarının ve derneklerin iletişim bilgilerine aynı platformdan ulaşmayı sağlayan petmosfer.com kullanıcı dostu özellikleriyle dikkat çekiyor.

Petmosfer’e ücretsiz üye olarak hakkınızdaki bilgi, telefon, faks, adres bilgilerinizi ekler ve haritada işaretleme özelliğini ücretsiz kullanabilirsiniz. Tüm pet shopları, veterinerleri ve barınakları daha ulaşılabilir hale getiren Petmosfer ile can dostların yaşamlarını kolaylaştırmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Sosyal medyada kayıp hayvanların bulunması ya da hayvanlarla ilgili gönüllü etkinlik duyurularına da destek veren petmosfer.com’da can dostlarımızın bakımı için pratik bilgiler de yayınlanıyor.

Petmosfer’e ücretsiz üye olun, işletmenizi ekleyin ve Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilir olun. Can dostların yepyeni atmosferinde buluşmak üzere...

Petmosfer`i sosyal medyada takip etmek için aşağıdaki simgeleri tıklayınız.
www.petmosfer.com I www.facebook.com/Petmosfer I www.twitter.com/Petmosfer

Muhteşem bir yol arkadaşlığının başlangıcı için görüşelim

İletişim

CONTACT

Image
Lokasyon
İstanbul'da ❤ ile çalışıyoruz
Image
Telefonunuz
+90 216 606 01 07
Image
e-Posta
destek [@] kaleydoskop.com.tr
Image
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi: 09:00-18:00
Online: Her zaman